| Osd Language | Support Multiple Languages |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Voltage | DC 12V-24V |
| Mounting Type | Clip-on |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Additional Features | Built-in Speaker, Remote Control, Adjustable Parking Guidelines |
| Contrast Ratio | 500:1 |
| Waterproof | IP67 |
| Voltage | DC 12V-24V |
| Video Input | 2 Channels |
|---|---|
| Brightness | 400cd/m2 |
| Additional Features | Built-in Speaker, Remote Control, Adjustable Parking Guidelines |
| Contrast Ratio | 500:1 |
| Supported Language | English, French, Spanish, German, Italian, Russian, Chinese |
| 音量 | そうだ |
|---|---|
| システム | アンドロイドOS 4.4/6.0/7.1/8.1/9.0 |
| Fm Ic について | NXP 6624 RDS を搭載した |
| ラジオ | 6686 |
| スクリーンタイプ | IPS スクラップ防止マルチタッチ画面 |
| 製品 | LED 自動車警告安全インジケータ Tesla デジタル ダッシュボード |
|---|---|
| 保証 | 1年 |
| OEMサービス | サポート |
| 電圧 | 12V/24V |
| 関数 | 速度、ギア、バッテリー、ライトインジケーター、安全リマインダー |
| パッケージの詳細 | Giftbox/カートン箱 |
|---|---|
| 受渡し時間 | 30DAYS |
| 支払条件 | L/C、T/T |
| 供給の能力 | 3000sets/month |
| 起源の場所 | 中国 |
| 製品 | Tesla デジタル ダッシュボード – シームレスな運転体験のための高度な表示システム |
|---|---|
| 保証 | 1年 |
| OEMサービス | サポート |
| 電圧 | 12V |
| 温度 | -20℃~70℃ |
| 製品名 | Pakingセンサー |
|---|---|
| 警報タイプ | BiのBiのぶんぶん言う音 |
| 防水 | IP67 |
| 検出の間隔 | 0.3-2M (3M) |
| 警報間隔 | 0.3-1.5M (2M) |
| Resolution | 720P |
|---|---|
| Language | Chinese/English |
| Brightness | 750cd/m2 |
| Osd Language | Support Multiple Languages |
| Package Contents | 2 Mirrors, 2 Clips |
| パッケージの詳細 | Giftbox/カートン箱 |
|---|---|
| 受渡し時間 | 30DAYS |
| 支払条件 | L/C、T/T |
| 供給の能力 | 3000sets/month |
| 起源の場所 | 中国 |